STOR PERDE YIKAMA | narlıdere | konak | hatay |karşıyaka | bornova stor.zebra perde yıkama temizleme

02

Kasim

Son zamanlarda stor hemen her mekanda karşımıza çıkıyor, ancak her zaman ofislere daha çok yakışan bir perde çeşidi oluyorSon zamanlarda STOR PERDE hemen her mekanda karşımıza çıkıyor, ancak her zaman ofislere daha çok yakışan bir perde çeşidi oluyor. STOR VE ZEBRA PERDE kullanmaktan memnun kalan tüketimi ve kulanımı yaygın perdelerin zebra ve stor perdelerin yıkama, temizleme, bakımınıda stor perde yıkama izkir karşıyaka ve narlıdere firmamızın teknolojik ve hijyenik kurallarla temizlikleri yapılmaktadır, insanlar jaluzi kullanmaktan memnun kalıyor. Özellikle küçük, dar alanlarda jaluzi iyi bir tercih oluyor. İki cam arasına yerleştirilen jaluzi motorlu ray sistemi sayesinde kolayca kullanılabiliyor. Jaluzi kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken tek unsur jaluzi temizliği oluyor. Temizliği düzenli olarak yapılmadığı müddetçe perde aralarında biriken tozlar çok kötü görüntüler oluşturuyor ve bu durum kimsenin hoşuna gitmiyor. 

        Hemen her günstor zebra perde araları yumuşak tüylü bir fırça ile tozlardan arındırılabiliyor. Bu şekilde rutin olarak temizliği yapılmayan jaluziler ilerleyen zamanlarda temizlik firmalarına başvurmak dışında hiçbir şekilde temizlenemiyor. Her gün tozunu almak, haftada bir kez ise jaluziyi yerinden çıkarıp düz bir zemine sererek perde aralarını narince silmek, alüminyumlara zarar vermeden temizliğini yapmak gerekiyor. Jaluzi temizliği biraz zahmetli bir işlem olabiliyor ve jaluziyi çıkarırken mutlaka numaralandırmak ve yeniden takarken de bu numaralara dikkat ederek takmak gerekiyor. 
        Evimizde, ofisimizde ve diğer çalışma alanlarında kullandığımız jaluziler, çevresel faktörler, havada uçuşan tozlar ve bunlar gibi diğer sebeplerin de etkisiyle oldukça kirli bir hal alıyor. Yumuşak tüylü fırça ile temizliğini yapmadığımızda çok kısa sürede el dokunamaz bir hal alıyor ve jaluzi temizliği için temizlik şirketlerinden yardım almamız gerekiyor.stor zebra temizliği iki şekilde yapılıyor. İster yerinden çıkarmadan buharlı makine ile ister sökülerek ultrasonic makineler de yıkanabiliyor. Bu makinelerde jaluzi temizliği oldukça az zaman alıyor ve jaluziye hiçbir şekilde zarar vermiyor. Alüminyum bantlar zedelenmeden kolayca işlem tamamlanıyor ve numaralarına göre yeniden asılan jaluzi bulunduğumuz ortamın bir anda havasını değiştiriyor.

Paylas

Bize Ulaşın - 0 532 542 08 65

Bize Ulaşın - 0 532 542 08 65

Hizmetlerimizden sınırsız şekilde faydalanın!